SAT MEDIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a

    MOZDA NOVI KORISNIK
    MOZDA NOVI KORISNIK


    Broj komentara : 2
    Join date : 2009-02-01

    SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a Empty SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a

    Komentar  MOZDA NOVI KORISNIK Sun Feb 01, 2009 1:24 am

    Posto vidim da je moguce da kroz vase usluge koristimo i TV i Internet--: pitam vas???

    Ja razmisljam da bi mogli malo da korigujete cijene paketa za one koji uzimaju i TV i Internet kod vas..Posto vidim da kod paketa od 10 GB (koji je 25 KM) i kad bi neko uzeo npr.StartPlus paket (ako sam dobro skonto Laughing 14+4 -- KM) bilo bi to malo puno novcica What a Face ..Posto vi znate da na ovim terenima postoji vec Internet a sa vrlo malo dodataka moze se prikljuciti i na satalitske kanale(jeste malo na crnjaka) ali ko te pita za to trebalo bi da razmislite da malo skresete cijenu paketa za korisnike obiju usluga...Cim mognete da se uklopite u malo menje novca za korisnike oba paketa JA sam tu !!!
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj komentara : 21
    Join date : 2008-12-19
    Age : 43

    SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a Empty Re: SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a

    Komentar  Admin Wed Feb 11, 2009 4:57 am

    Pošzovani'

    Cijene Interneta i cijene pretplate na Total TV su iste da li vi koristili jednu uslugu ili obadvije,to nema razlike!

    Ako mislite da negdje možete ostvariti pogodnost na način na koji vi mislite mi vam savjetujemo da uzmete objeručke te usluge,takođe vam savjetujemo da se malo strpite pa da sačekate m-tel jer prema nekim informacijama m-tel bi trebao da uvede u svoju ponudu korisnicima i IPTV veoma brzo,pa možda u tom slučaju dobijete pogodnost kod m-tel i ispoštujuto što tražite.

    Takođe ako budete korisnik njihove usluge pa slučajno poželite se vratiti na bežični internet i odlučite se za Total TV uslugu,stojimo vam na raspolaganju i drage volje ćemo vam da pustimo obadvije usluge dostupne u što kraćem vremenskom roku!
    MOZDA NOVI KORISNIK
    MOZDA NOVI KORISNIK


    Broj komentara : 2
    Join date : 2009-02-01

    SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a Empty Re: SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a

    Komentar  MOZDA NOVI KORISNIK Thu Feb 26, 2009 6:36 am

    Admin (citat):Pošzovani'

    Cijene Interneta i cijene pretplate na Total TV su iste da li vi koristili jednu uslugu ili obadvije,to nema razlike!

    Ako mislite da negdje možete ostvariti pogodnost na način na koji vi mislite mi vam savjetujemo da uzmete objeručke te usluge,takođe vam savjetujemo da se malo strpite pa da sačekate m-tel jer prema nekim informacijama m-tel bi trebao da uvede u svoju ponudu korisnicima i IPTV veoma brzo,pa možda u tom slučaju dobijete pogodnost kod m-tel i ispoštujuto što tražite.

    Takođe ako budete korisnik njihove usluge pa slučajno poželite se vratiti na bežični internet i odlučite se za Total TV uslugu,stojimo vam na raspolaganju i drage volje ćemo vam da pustimo obadvije usluge dostupne u što kraćem vremenskom roku!

    Mislim da VI sa takvim pristupom ovde NECETE proci sa obzirom na sadasnju finansijskoekonomsku situaciju...!!! Mad i

    Sponsored content


    SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a Empty Re: SPAJANJE INTERNETA I TOTAL TV-a

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Fri Apr 26, 2024 4:02 am