SAT MEDIA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    avatar
    Vic


    Broj komentara : 4
    Join date : 2010-12-11

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    Komentar  Vic Sat Dec 11, 2010 12:03 pm

    iz dana u dan Čutukov hvaljeni naj brži internet na domaćem tržištu sve sporiji,,,na području Orašja ,,,
    bio sam korisnik godinu dana Wireles 10 paketa,, koji je odlično radio,,,brzina je uvijek bila preko 2 megabita..

    e onda sam se odlučio na nešto brži paket zbog svojih potreba, budući da mi je mjesečni promet uvijek negdje oko 30 gigabajta,te mi zbog učestalog skidanja treba veća brzina,,odlučujem se na brži paket koji bi trebao biti 4 megabita dakle duplo brži,,,ali evo već godinu dana taj paket nemože doseći ni 3 megabita.

    uključenjem na MAX 10 paket sam dobio samo glavobolju,, evo preko godinu dana kako koristim taj paket još niti jednom u životu nisam vidjeo ni blizu obećanih 4 megabita,,,

    upload je ok,, ali download je katastrofa često je ispod 2 megabita,,, u nekim idealnim uvjetima mi je pokazalo možda 3-4 puta u godini dana da je vrh brzine bio 3megabita,,,a dalje od toga ni u snu!!!

    poslao sam preko 30 mejlova Ćutuk firmi,ali nitko od gospode se nije udostojio odgovoriti niti na i jedan jedini mejl,,,očito ih nije briga!!!

    bavim se servisom računala ,te sam na području Orašja uz vlastitu preporuku osigurao preko 20 novih korisnika interneta Ćutuku,,, a sada sam i sam postao nezadovoljan uslugom,a da ne pričam o onim koji koriste max 40 pa nikad preko 5 megabita nemaju brzinu!!!

    očito je da nam ništa drugo ne preostaje nego mjenjati davatelja internet usluge,,

    brzina
    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 2chnb6o

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! F37495

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Zjf4nb
    avatar
    Dream


    Broj komentara : 3
    Join date : 2009-11-14

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty Re: Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    Komentar  Dream Sat Dec 11, 2010 1:52 pm

    sslažem se sve postaje gora brzina ,stanje kod mene. a trebalo bi bit duplo brže


    evo par moji testova žalosno šta nam isporučuju

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 1066930206


    Embarassed Embarassed Embarassed cherry affraid

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 1066939159

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 1066942069

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 29987957

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 34hzxat

    http://www.speedmeter.de/speedtest/result/37543292

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 2q1w1mt

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Ibi99y

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 2lbjepz
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj komentara : 21
    Join date : 2008-12-19
    Age : 43

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty Re: Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    Komentar  Admin Sun Dec 12, 2010 8:23 am

    Poštovani'


    Upoznati smo sa trenutnim stanjem kvalitete Internet usluga na području Orašja koje nije na nivou kakvom bi trebalo biti te vas molimo za malo strpljenja.U narednom periodu će doći do poboljšanja kvalitete Internet usluga na dosta veći nivo kao i dodatno proširenje Wireless mreže na nivou opštine Orašje.




    avatar
    Dream


    Broj komentara : 3
    Join date : 2009-11-14

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty Re: Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    Komentar  Dream Tue Dec 14, 2010 6:29 pm

    Admin (citat):Poštovani'


    Upoznati smo sa trenutnim stanjem kvalitete Internet usluga na području Orašja koje nije na nivou kakvom bi trebalo biti te vas molimo za malo strpljenja.U narednom periodu će doći do poboljšanja kvalitete Internet usluga na dosta veći nivo kao i dodatno proširenje Wireless mreže na nivou opštine Orašje.




    drago mi je čuti da ste upoznati,i da se netko napokon udostojio javiti budući da mejlove nezadovoljnih korisnika očito "NITKO NE ČITA"
    a i na broju 369-366
    se nemam namjeru više natezati ,sa neznam bilo kime tko lupa ko maksim po diviziji i trudi se objasniti nešto što ni sam ne razumije niti zna koje pakete njegova firma nudi,,(kao da pričam sa slučajnim prolaznikom,,,žalosno kako ljudi koji bi trebali znati nešto o svom poslu dozvoljavaju da sam korisnik bude više upućen o ponudi i načinu rada njegove firme!

    a što se strpljenja tiče bojim se da je pri samom kraju,,strpljen sam već mjesecima,,,a cijena je naravno na nivou,,već 10-11 mjeseci plaćam nešto što ne dobivam u obliku kakvom bi trebalo biti.
    daj to više riješite,nemam namjeru više plaćati punu cijenu,kad dobivam polovičnu uslugu!!!
    avatar
    Vic


    Broj komentara : 4
    Join date : 2010-12-11

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty problem izgleda riješen

    Komentar  Vic Mon Jan 31, 2011 4:10 am

    katastrofa


    Vic: komentar modifikovan dana: Thu Jul 07, 2011 4:05 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
    avatar
    Vic


    Broj komentara : 4
    Join date : 2010-12-11

    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty Re: Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    Komentar  Vic Wed Apr 13, 2011 2:50 pm

    Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

    u posljednih mjesec dana veliki pad performansi interneta,jedva YouTube otvara,,,brzina nikakva,,,,šta se dešava na području Orašja!!!


    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! 1250795726

    Sponsored content


    Ćutuk brzina katastrofalno loša!!! Empty Re: Ćutuk brzina katastrofalno loša!!!

    Komentar  Sponsored content


      Danas je Fri Mar 29, 2024 1:28 am